Boldovera

Jest to nowy środek stosowany na wzdęcia i zaparcia. Opakowanie leku zawiera trzydzieści sztuk tabletek. Lek stosuje się w zaburzeniach trawienia, uczuciu pełności oraz wzdęciach. Można go również zastosować w przypadku skurczów w drogach żółciowych oraz przewodzie pokarmowych. Tabletki boldovera pomagają również przy zaparciach i kłopotach z wypróżnianiem.

Boldovera działanie

Lek ma działanie rozkurczające w przewodzie pokarmowym oraz drogach żółciowych. Dzięki temu zmniejsza wzdęcia i pobudza pracę jelit. Stosowanie go długotrwale może prowadzić do rozleniwienia jelit, osłabienia ich perystaltyki. Środek można więc stosować krótkotrwale i doraźnie.

Boldovera skład

Środek zawiera w jednej tabletce 15 mg suchego wyciągu z alony, 10 mg suchego wyciągu z ziela dymnicy, 1 mg boldyny oraz substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczan, sacharoza, talk, magnezu stearynian.

Boldovera dawkowanie

Dorośli powinni zażywać jedną do dwóch tabletek przed posiłkiem cztery razy dziennie w przypadku przewlekłego zaparcia oraz do trzech tabletek jednorazowo przed spaniem.Stosowanie w większej dawce należy skonsultować z lekarzem.

Przeciwskazania do stosowania Boldovera

Leku nie mogą zażywać dzieci do dwunastego roku życia. Jeżeli zażywasz inne leki warto ich stosowanie skonsultować z lekarzem

Działania niepożądane Boldovera

Lek może powodować kurczowe bóle żołądka i jelit.W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy skonsultować się z lekarzem.


    

Koniec ze wzdęciami!

Pozbądź się problemu z jelitami i wzdęciami
Zobacz sposób na problemy ze wzdęciami - naturalne leczenie »

Przeczytaj historię Pani Adrianny Boguckiej
Dlaczego rok 2021 będzie rokiem zdrowych jelit bez zaparć, biegunek, wzdęć i szczupłej sylwetki - bez syntetycznych tabletek i bez wysiłku?Zobacz: Wzdęcia
Zespół jelita drażliwego
Nieswoiste zapalenie jelita grubego
Błonnik
Boldovera
Choroba Leśniowskiego-Crohna
Choroba uchyłkowa jelit

Inne informacje o zdrowiu:
Portal o zdrowiu
Choroby cywilizacyjne
Irydologia - diagnoza z tęczówki oka
Kamienie i kolki nerkowe
Cukrzyca
Zaparcia